SIK SORULAN SORULAR …

1.Nasıl sipariş verebilirim?

 

Siparişinizi ister internet sitesinden, ister e-mail yoluyla, isterseniz de telefonla bize ulaşarak verebilirsiniz. Biz her zaman sizin için, en iyiyi yaratmak için buradayız.

2.Siparişimi en geç kaç gün önceden verebilirim?

 

Siparişinizi en geç 4-5 gün önceden verirseniz sizin hayalinizdeki ürünleri, gerçeğe DE-Cake lezzetiyle sunabiliriz. Tabi ki, daha önceden vereceğiniz siparişleriniz program açısından daha iyi olacaktır.

3.Ödemeyi nasıl yapabilirim?

 

Ödemenizi ister teslimat sırasında nakit, ister banka havalesi veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.

4.Ön Ödeme istiyor musunuz?

 

500TL.’ye kadar olan siparişlerinizde ön ödeme istemiyoruz. Ancak 500TL. Ve üstü siparişlerinizde sizden tutarın %50′sini ön ödeme olarak talep ediyoruz.

5.Sipariş verdim. Fakat siparişi yaptırmaktan vazgeçtim, ne yapmalıyım?

 

Teslim tarihinden 4 gün önce iptal ederseniz hiçbir sorun yok. Ancak, teslimat gününe 3 gün ve daha yakın tarihte iptal ederseniz, sipariş tutarınızın yarısını sizden talep etmekteyiz. Bunun nedeni de size özel hazırlanacak ürün veya ürünlerin malzemeleri ve altyapı çalışmaları yapıldığı içindir. Ayrıca, boşa para verdim diye üzülmeyin. 3 gün ve daha yakın tarihte iptal ettiğiniz siparişinizi, biz iptal edilmemiş gibi yapıyor ve sizin adınıza sosyal sorumluluk projesi kapsamında Çocuk esirgeme kurumu vb. kurumlara ücretsiz hediye ediyoruz.

6.Hayalimdeki ürünü tam anlatamıyorum. Ne yapmalıyım?

 

Bize hayalinizde kurduğunuz pastayı tam anlatamadığınızda size göndereceğimiz resim ve çizimlerle kafanızda canlanmasını sağlayacağız. Tatmin olmazsanız devam edeceğiz ve “tam istediğim bu” diyene kadar sizin için çalışacağız.

7.Bazı gıdalara karşı alerjim var. Ne yapmalıyım?

 

Gıdalara karşı alerjiniz olduğunda mutlaka hangi ürünlere karşı alerjiniz olduğunu bize sipariş sırasında belirtirseniz, size özel hazırlanacak ürününüzün sizin sağlınıza uygun hazırlarız.

8.Teslim aldığım pastayı nasıl muhafaza etmeliyim?

 

Teslim edilen size özel pastanızı mutlaka +4C buzdolabında muhafaza etmelisiniz. Oda sıcaklığında belli süre bekleyen pastalarda tamamen doğal ürünler kullanıldığı için, tat ve şekilde bozulmalar meydana gelebilir.

9.Teslimat ücreti alıyor musunuz?

 

Ürün teslimatları İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında semt’e göre ücretlendirilmektedir.